Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

23.02.2015

Віртуальна подорож «Музейна палітра України»

Час дарує людині різні події, фантастичні речі. Життя сучасного студента в еру інформаційного суспільства просто не можна уявити без Інтернету. Він дає нам унікальну можливість вирушити у віртуальну подорож по країні, навіть по всьому світу.

Саме такою віртуальною мандрівкою відзначилася інформаційно-просвітницька година, проведена 23 лютого 2015 року для студентів перших курсів ОКР «молодший спеціаліст». Кількість учасників складала 80 осіб.

Ми вирушили у подорож нашою дорогою та милою серцю Україною. Тема віртуальної подорожі «Музейна палітра».

Музеї - духовні скарбниці, що зберігають безцінні пам'ятки історії, культури та мистецтв, служать суспільству та його розвиткові. Студенти нашого коледжу в режимі реального часу мали змогу відвідати військовий історичний музей міста Чернігова, музей космонавтики ім. С.П. Корольова у м. Житомирі. стали свідками поєднання незвичного приглушеного освітлення, притишеної музики, яка постійно звучить в залі музею космонавтики, створює загадкову, “космічну” атмосферу, що надихає на роздуми про добро і зло, смисл життя, вічне.

Вразила своїми неповторними, чудодійними еліксирами життя аптека-музей у Києві. Відчинив віртуальні двері Одеський музей західного і східного мистецтва — один з кращих музеїв такого профілю на Україні. Національний музей Тараса Шевченка, розташований у м. Києві, полонив увагу студентів величчю творчих доробок та життєвим шляхом академіка Імператорської академії мистецтв, українського художника, поета, філософа, громадського діяча. Експозиції морського музею м. Києва були незабутніми: скам'янілості, тверді частини тіла тварини, рослин, неповторні скарби морів та океанів – це лише маленька частина побаченого. Найбільш сподобалася студентам екскурсія до музею мікроскопічної мініатюри майстра Миколи Сядристого, розташованого на території Києво-Печерської Лаври.

У колекції музею представлені роботи тільки одного автора. Тільки тут можна побачити унікальні твори, які вражають талантом творця. Серед мікромініатюр, виставлених в експозиції, практично кожна унікальна і неповторна. Наприклад, троянда у волосині, прекрасний портрет-барельєф балерини Майї Плісецької, на половинці макового зерна розміщено вітряк. Після побаченого мимоволі розумієш, що в світі немає нічого неможливого! Завершив віртуальну мандрівку музеями України етнографічний комплекс «Українське село», головною метою якого є прагнення відродження у пересічного українця любові до свого українського духовного коріння: віри, народу, держави, культури та побуту.

Студенти відвідали унікальний історико-етнографічний музей просто неба, занурилися в атмосферу культури і побуту своїх пращурів та прилучилися до них через низку українських промислів – гончарства і ковальства, хлібопекарства і приготування кулішу, соломкоплетіння і лялькарства та багатьох інших. Звичайно, за одне заняття, неможливо повністю пізнати велич та красу рідного краю. Але, сподіваємося, це буде початком Великої Подорожі пізнання прекрасного, яка триватиме все ваше життя.

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016