Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

21.02.2015

21 лютого закінчився тижневий тренінг за програмою Intel® "Навчання для майбутнього" за останньою версією для десяти студентів третіх курсів спеціальностей «Фізичне виховання», «Початкова освіта» та «Технологічна освіта».

Тренерами цієї освітньої програми були викладачі коледжу Ляшенко К.І. та Демченко П.Є. Тренінг дав змогу майбутнім педагогам розвинути навички навчання, що базуються на навчальних потребах учнів, за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій та методу проектів.

Учасники тренінгу обрали навчальні теми, в яких можна ефективно застосувати метод проектів, виходячи з навичок XXI століття та цілей предмету, керуючись освітніми державними стандартами. Тематична палітра проектів була найрізноманітнішою: від історії України, культурних надбань епохи Відродження, визначних пам’яток та традицій Великобританії, народознавства, української літератури, математики до здоров’язберігаючих технологій. Завершальним етапом тренінгу став захист власних творчих розробок на платформі офіційного сайту Intel в Україні wiki.iteach.com.ua. Найяскравіші проекти представили студенти Харченко О., Загоруйко В. та Бережна Л. Творчий проект Бережної Лії за темою «Словниковий колорит» був присвячений вивченню творчої спадщини поета-шестидесятника, борця за незалежність України, справжнього патріота своєї держави Василя Симоненка. Найкращі проекти будуть презентовані в рамках Днів науки коледжу в квітні 2015 року.

Тож, з упевненістю можна сказати, що участь у програмі «Intel -Навчання для майбутнього» допомогла студентам оволодіти потужними інноваційними освітніми інструментами навчання, оскільки бути сьогодні інноваційним - значить не тільки брати на себе прораховані ризики, але й отримувати високі винагороди. Студенти відчули себе у ролі справжніх вчителів, навчилися створювати блоги, презентації, публікації, форми онлайн-опитування та інші навчальні матеріали з використанням хмарних технологій. Всі учасники тренінгу активно та завзято співпрацювали в групах та обговорювали ідеї використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі. Набутий досвід дав змогу студентам якісно організувати свою діяльність під час проходження педагогічної практики та підвищити інформаційно-комунікаційну компетентність майбутнього педагога.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016