Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

19.02.2015

17-18 лютого у нашому навчальному закладі викладачами природничих дисциплін у рамках Програми з національно-патріотичного виховання «Твої скарби безцінні, Україно!» розпочато цикл зустрічей «Україно, ти для мене – диво!».

В ході даного заходу було підкреслено, що такої землі, як наша, не знайти більш ніде у світі. Унікальні гори, рівнини, печери, водоспади, і навіть коралові рифи. От тільки більшість українців, живучи поряд з усіма цими дивами, навіть не здогадуються про їх існування.

Тому студентів було запрошено до подорожі по цікавим місцям нашої країни, що вражають масштабами і красою. В ході зустрічі було показано унікальні витвори природи, природні дива України.

Студенти почули про найдовшу у світі гіпсову печеру, про ботанічний феномен – тунель Кохання, про заповідну територію – «Долина нарцисів», про найкоштовніший природний скарб Українських Карпат – озеро Синевір, про пустелю – Олешківські піски, про біосферний заповідник "Асканія-Нова" та соляні шахти у Соледарі.

Також під час заходу було представлено виставку літератури з даної проблеми, проанонсовано інформаційні джерела, що показують особливості нашої країни, її біорізноманіття та витвори природи.

Підводячи підсумки заходу, студентство прийшло до висновків, що нам, українцям, можна з впевненістю стверджувати «Україно! Ти для мене – диво!». Адже краса та унікальність нашої країни, дивовижність її краєвидів не можуть залишити байдужими нікого.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016