Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

18.02.2015

В рамках відзначення заходів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав у коледжі відбулася зустріч студентської молоді з ветераном, воїном-інтернаціоналістом Шаповаловим Миколою Анатолійовичем.

Завдання військово-патріотичного становлення особистості успішно реалізовувалися не лише через авторську пісенно-музичну творчість почесного гостя, а і через автобіографічну розповідь, спогади прикордонної служби в Афганістані.

Микола Анатолійович розповідав студентам цікаві моменти з власного військового життя, про солдатський побут та особливості військової служби.

У мелодіях авторських пісень, розповідях М.А.Шаповалова відчувався сильний військово-патріотичний дух, який він безумовно передав усій студентській аудиторії.

У нелегкі часи, які зараз переживає Україна, зустрічі з учасниками бойових дій цінні, корисні для молоді щодо формування їх правильної громадянської позиції та прагнення виконувати почесний обов’язок військовослужбовця Збройних Сил України. Щиро вдячні! Аудиторія слухачів запевнилася, що є така професія: захищати Батьківщину.

 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016