Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

09.02.2015

Сьогодні одним із пріоритетних напрямів загальнодержавної політики країни стоїть проблема  національного виховання, безпеки громадян, охорона їх життя та здоров’я. Однією із складових національного виховання є  активна громадянська позиція, головним показником якої є високий рівень правових знань.

Черговим заходом щодо формування відповідного рівня громадянських компетенцій студентів педагогічного коледжу стала інформаційно-просвітницька година «Правовий калейдоскоп», яка була проведена  9 лютого 2015 р. на паралелі перших курсів (60 осіб).

Основною метою заходу є розвиток правової свідомості та культури, активної громадянської позиції,  прагнення зробити власний внесок у розвиток України як демократичної і правової держави; сприяти поширенню правової культури та освіченості в студентському середовищі, виховувати прагнення до набуття правових знань.

На початку заходу студентам-першокурсникам пропонувалося самостійно дати відповідь на питань, зокрема:   

  • Що таке держава?
  • Що таке право?
  • Які основні статті Конституція України ви знаєте?
  • Що таке громадянство?
  • Що таке національність? тощо.

Відповіді студентів дали змогу зрозуміти, що вони мають певні уявлення про основні поняття права, але на фрагментарному рівні, який передбачає уривчастість знань правового характеру. Виникнув логічний висновок про необхідність підвищувати особистий рівень правової грамотності.

Цікавим моментом заходу став інформаційний блок щодо визначення основних правових понять (держава, право, громадянство, національність) та їх юридичний зміст, який супроводжувався відеоматеріалами. Учасники заходу  мали змогу обговорити питання щодо прав та обов’язків студентів вищого навчального закладу, демонстрували свою активність та зацікавленість означеною проблемою.

Правовий марафон продовжується!

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016