Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

26.01.2015

26 січня у Лисичанському педагогічному коледжі відбувся час спілкування присвячений воїнам УПА та сотнику Симчичу Мирославу Васильовичу, який є символом українського національно-визвольного руху. Усе його життя сповнене любов'ю до України. Народився 5 січня 1923 року у с. Вижний Березів. У 1941 вступив до юнацької сітки ОУН. З 1943 до 1948 року повстанець, сотенник УПА. Засуджений 1949 року Івано-Франківським Військовим трибуналом за участь в УПА на 25 р. позбавлення волі. Звільнений у 1985 році. Ще рік після звільнення перебував під наглядом.

Навіть після проголошення Незалежності України міліція Запоріжжя «за звичкою» приходила перевіряти особливо небезпечного злочинця. Указом Президента України від 26 листопада 2005 року нагороджено орденом «За заслуги» III ступеня. Пенсіонер, нині живе в м. Коломия Івано-Франківської області, почесний громадянин Коломиї.

Дискусія відбувалась у надзвичайно теплій і невимушеній атмосфері, переглянуті відеофрагменти про життя і діяльність Мирослава Васильовича. Як відзначали присутні студенти кращого способу виховати почуття патріотизму та любові до України, як спілкування про особистості на зразок Мирослава Симчича, просто бути не може.

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016