Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

20.01.2015

20 січня в коледжі була проведена олімпіада для студентів 4 курсу, спеціальності "Технологічна освіта" з фахових дисциплін, мета якої - виявити ерудованих студентів з питань змісту та завдань технологічної освіти в середній школі, розвивати здатність творчо застосовувати знання в області техніки в нестандартних ситуаціях.

Олімпіада проводилась за двома турами. І тур – «Теоретичний» передбачав роботу студентів з тестовими завданнями з дисциплін "Основи нарисної геометрії, креслення", "Теорія і методика трудового навчання", "Технічна творчість учнів" та інших фахових дисциплін. В ІІ «Практичному» турі студенти виконували завдання практичного характеру: визначали мету, тип уроку, дидактичні принципи, аналізували технологічний об’єкт за критеріями.

Студенти спеціальності «Технологічна освіта» продемонстрували вміння відповідати точно і лаконічно на питання з основних фахових методик, виявили високий рівень сформованості трудових дій та вміння вирішувати техніко-технологічні завдання.

Переможцем олімпіади став Кириллов І., який показав знання змісту, ідей і принципів побудови державного стандарту освітньої галузі «Технологія», сучасних систем, за якими побудована шкільна програма, проявив знання за показниками загальних наукових основ сучасного виробництва в багатьох галузях техніко-технологічної діяльності.

У цілому олімпіада довела, що технологічна освіта формує технічно та технологічно освічену особистість, підготовлену до життя й активної діяльності в умовах сучасного високотехнологічного інформаційного суспільства.

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016