Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

20.01.2015

20 січня коледжі відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Фізичне виховання" з  предмету "Теорія і методика фізичного виховання", основних фахових предметів, актуальних питань з техніки безпеки на уроках фізичної культури.

Мета проведення: розвивати творче мислення і дії, здатність до професійного динамізму, комунікабельності. Закріпити вміння приймати рішення в нестандартних ситуаціях; відповідати точно і лаконічно на питання з основних фахових методик. Закріпити знання щодо попередження травматизму в системі фізичного виховання школярів. Розвивати навички роботи в групах та колективі.

У I етапі брали участь 22 студенти.

I етап олімпіади проводився у складі журі: голови – Крошки С.А., голови ц/к; членів журі: Єршова С.І., викладача теорії і методики фізичного виховання; Борисенко Л.Л., викладача предметів фізкультурного циклу.

I етап студентської олімпіади складався з 3 турів.

I тур "Теоретичний" (тестування теоретичних знань з ТМФВ) – 50 тестів.

II тур "Попередження травматизму в системі фізичного виховання школярів" (відповідь на тести) – 50 тестів.

III тур "Методичний" (розробка фрагменту основної частини уроку із застосуванням ігрової і методичної картки).

Тематика уроків:

1. Скласти фрагмент уроку повторення матеріалу з фізичної культури для 4 класу за темою: "Відпрацювання техніки "човникового бігу".

2. Скласти фрагмент уроку вивчення нового матеріалу з фізичної культури для 5 класу за темою: "Техніка спринтерського бігу: високий старт, стартовий розгін".

3. Скласти фрагмент уроку вивчення нового матеріалу з фізичної культури для 5 класу за темою: "Техніка перекиду вперед. Стройовий крок".

4. Скласти фрагмент уроку вивчення нового матеріалу з фізичної культури для 9 класу за темою: "Техніка вправ на паралельних брусах (хлопці), різновисоких брусах (дівчата).

5. Скласти фрагмент уроку вивчення нового матеріалу з фізичної культури для 5 класу за темою: "Техніка ловіння м'яча, передача двома руками від грудей у русі; техніка кидка однією рукою у русі".

6. Скласти фрагмент уроку повторення матеріалу з фізичної культури для 7 класу за темою: "Футбол. Техніка удару. Вбрасування м'яча з-за бокової лінії".

У вісімку кращих увійшли:

Пелипась Д.С. 4 Молодший спеціаліст 60 1
Кащєєва А.О. 4 Молодший спеціаліст 59 2
М’ясникова А.М. 3 Молодший спеціаліст 58.5 3
Михайловська О.О. 4 Молодший спеціаліст 55 4
Бобровський Р.В. 4 Молодший спеціаліст 51.5 5
Івашкіна О.М. 4 Молодший спеціаліст 51 6
Світлична А.В. 3 Молодший спеціаліст 49.5 7
Ротар В.П. 4 Молодший спеціаліст 45 8

В основному рівень підготовки студентів до олімпіади на високому і достатньому рівні. Студенти показали вміння користуватися понятійним апаратом з теорії і методики фізичного виховання та окремих методик; вмінням використовувати набуті навички. Найкращі знання показали студенти 4 курсу, але серед призерів є і третьокурсники, що є позитивним показником якості знань з предмету «Теорія і методика фізичного виховання».

Студенти мають недостатні знання щодо попередження травматизму в системі фізичного виховання школярів, не орієнтуються у виборі основних положень з техніки безпеки на уроці фізичної культури та під час занять спортом.
Показали задовільний рівень складання основної частини уроку із застосуванням ігрової та методичної картки.       

 

 

Також проведена олімпіада для студентів 4 курсу, спеціальності "Технологічна освіта"

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016