Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

15.01.2015

Для студентів 3-го курсу в ІІ семестрі розпочинається новий вид педагогічної практики «Пробні уроки та заняття в школі».

Педагогічна практика є важливою частиною навчально-виховного процесу, в ході якого проходить безпосереднє поєднання і реалізація теоретичних знань, що отримують студенти на заняттях з їх практичною діяльністю в якості педагогів. Це дозволяє з одного боку, закріпити і поглибити знання теорії, а з іншого – набути вміння і навички, необхідні для майбутньої самостійної роботи. Метою даного виду практики є вироблення і вдосконалення практичних вмінь та навичок, які необхідні молодому вчителю при організації з дітьми.

Під час навчальних занять студенти ретельно та творчо працювали, готуючись до проходження практики. Викладачі методик ознайомили майбутніх фахівців з особливостями проведення уроків з різних предметів; тонкощами роботи з дітьми різних вікових категорій; вчилися писати розгорнуті конспекти занять, без яких вчитель не зможе провести на достатньому рівні; відвідали показові уроки в школі у вчителів з високим рівнем кваліфікації та достатнім стажем роботи які передали студентам свої знахідки в роботі з дітьми.

15 січня в коледжі відбулися настановчі конференції з педагогічної практики, завдання яких полягало в підготовці практикантів до проведення різних типів уроків та позакласних занять з різних предметів, як основної кваліфікації, так і додаткової.

Методисти познайомили студентів з метою даного виду практики, завданнями, оформлення і веденням документації, зі схемами аналізів уроків та самоаналізу, з обов’язками студента-практиканта. Також було надано інформацію щодо нової системи оцінювання уроків (100-бальна система оцінювання та ECTS).

Студенти були зацікавлені, в ході конференції задавали питання та жваво обговорювали моменти підготовки до проведення уроку.

Виступи керівників практики націлили студентів на активне застосування сучасних освітніх та педагогічно-інформаційних технологій поряд зі стандартними методами і формами роботи зі школярами.

 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016