Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

12.01.2015

12 січня всі студенти Лисичанського педагогічного коледжу знову сіли за парти у рідних аудиторіях, а всі викладачі знову приступили до свого найголовнішого обов’язку - заповнення багажів знань студентів новою життєвою мудрістю. Але без натхненного слова важко почати повноцінно і віддано працювати, тому краплинку натхнення у цей урочистий день вирішив додати директор Лисичанського педагогічного коледжу Міненко Галина Миколаївна, завідувач денного відділення Літовка Олена Пертрівна, та заступник директора з виховної роботи Матліна Олена Володимирівна. І отож вислухати звернення старших наставників на великій переві зібралися усі учні і викладачі.

В урочистій обстановці директор Галина Миколаївна оголосила регламент навчального процесу у 2015 році, а Літовка Олена Петрівна підвела підсумки минулого навчального семестру, які мали як і позитивну, так і, на жаль, негативну сторону. Усій студентській громаді було дуже приємно почути, що наш коледж має відмінників, які слугують прикладом для менш встигаючих студентів, але дуже неприємним сюрпризом для усіх стала новина про відрахування деяких студентів за неуспішність та прогули.

Ну що ж, такі студенти напевне вже дуже про це шкодують, і я певна, будуть намагатися відновитися і знову повернутися до нашої дружньої студентської родини. Ну а заключне слово було за заступником директора з виховної роботи Матліною Оленою Володимирівну, вона побажала студентам і викладачам наснаги та натхнення. Уся студентська громада поділяє ці побажання і намагатиметься покращити усі свої показники, тож чекаємо від студентів дотримання своєї обіцянки.

     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016