Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

30.12.2014

Розвивається суспільство - має розвиватися і успішна особистість. В інформаційному суспільстві професійна діяльність педагога об'єктивно вимагає перенесення частини навчальної діяльності в Інтернет. При цьому змінюється оцінка можливостей Інтернету. Якщо раніше Мережу розглядали радше як інструмент, як технічний засіб, поряд з електронними підручниками, то сьогодні є розуміння Інтернету як навчального середовища з великими потенційними можливостями. Інтернет стає необхідним середовищем, в якому повинен реалізуватися повноцінний педагогічної процес навчання, розвитку та виховання.

Викладач вищого навчального закладу на даному етапі розвитку суспільства стає прообразом особистості, що інтегрує в собі соціальні ролі як постачальника дисциплінарних знань, організатора і фасилітатора пізнавальної активності учнів, керівника спільної проектної діяльності, так і споживача професійно значущою і культурологічної інформації, яка гарантує розвиток особистості і активну взаємодію з професійним співтовариством.

У зв'язку з цим виникає потреба у викладачах такого рівня, саме тому в Лисичанському педагогічному коледжі у період з 22-30 грудня була проведена серія тренінгів, яка була спрямована підвищити рівень ІКТ-досвідченості викладачів.

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016