Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

28.04.2014

У період з 7 квітня по 27 квітня 2014 року волонтери Лисичанського педагогічного коледжу брали участь у ІХ Всеукраїнській благодійній акції ВБФ «Серце до серця» - метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для лікарень України. Акція проходила під гаслом «Я хочу бачити життя!».

Кожен з волонтерів мав на собі бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»; індивідуальний номер ідентифікатора, який співпадав з таким на скриньці, до якої від студентів та викладачів коледжу збирав гроші даний волонтер. Волонтери мали наклейки-сердечка, які наклеювали усім студентам, хто кидав кошти до скриньки, що сприяло кращій візуалізації кількості небайдужих студентів та створювало відповідну святкову атмосферу і довіру.

Цього року волонтери Лисичанського педагогічного коледжу зібрали 468 гривень та перерахували кошти на єдиний банківський рахунок акції у ПАТ «Кредобанк». Зібрані волонтерами кошти будуть направлені для придбання медичного обладнання для Луганської обласної дитячої лікарні.

Блаженніше давати ніж брати. Ці слова заохочують проявляти любов до людей і надихають робити добрі справи. Людина може бути по справжньому щасливою тоді, коли безкорисно робить добро!

Минулого року спільними зусиллями по всій Україні волонтери зібрали 4, 35 млн грн, за рахунок яких 25 обласних дитячих лікарень отримали медичне обладнання для діагностики та лікування слуху.

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016