Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

16.04.2014

16 квітня в рамках Днів науки-2014 в Лисичанському педагогічному коледжі пройшов семінар-практикум "Моделювання інформаційного середовища школи".

На пленарному засіданні студенти 3-4 курсу спеціальності "Початкова освіта" розшири свої знання з проблеми впровадження сучасних ІКТ в навчально-виховний процес, дізналися про поняття: "медіа-освіта", "інформаційне середовище", "технологія Web 2.0". Особлива увага викладачів була придіілена створенню шкільних, викладацьких сайтів та блогів.

 
     
 

 

Після пленарного засідання студенти мали змогу пройти один з трьох майстер класів на вибір:

  1. "Методи роботи з інтерактивною дошкою SmartBoard"
  2. "Створення та налаштування власного блогу за допомогою сервісу Blogger.com"
  3. "Прийоми налаштування анімацій в презентаціях"

На першому майстер класі студенти були ознайомлені з можливостями інтерактивної дошки SmartBoard та методами роботи з програмою SmartNotebook.

 

 

Керівник другого майстер-класу навчила студентів, які мали аккаунт в профілі Google створювати та налаштовувати власні блоги за допомогою сервісу Blogger.com.

 

 

На третьому майстер класі були показані спецефічні можливості програми PowerPoint, які дають змогу краще налаштувати презентацію до вимог уроку.

 
     
 

 

Після завершення семінару-практикуму кожен учасник майсер класів мав змогу отримати сертифікат учасника. Після закінчення майстер-класів студенти відмітили доцільність проведення таких форм роботи та висловили побажання ввести такі семінари, як постійно-діючі.

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016