Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

16.04.2014

Студент коледжу Кільмешкін Денис отримав перемогу в номінації «За оригінальне оздоблення виробу» у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта» (м. Умань).

Всеукраїнська олімпіада проводилась 14-16 квітня 2014 року як особиста першість у вигляді системи масових очних змагань майбутніх педагогів. В олімпіаді взяли участь студенти з усіх регіонів України: конкурсанти з 19 ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації та 7 представників педагогічних коледжів.

Учасникам олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта» пропонувалися завдання, які складені з урахуванням досягнень у галузі теорії та методики навчання технологій на сучасному етапі, їх розв'язання вимагало не тільки знання програмового навчального матеріалу, а й опори на загальну професійну культуру майбутніх спеціалістів.

З метою виявлення рівня теоретичної і практичної компетентності майбутніх учителів технологій, у програму Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Технологічна освіта» були включені такі етапи конкурсу:

  • розробка плану уроку;
  • проведення фрагменту уроку;
  • розробка творчого проекту;
  • практична робота у навчальних майстернях із виготовлення проекту;
  • тести з професійно-орієнтованої підготовки.

Щиро вітаємо Дениса, бажаємо подальшого творчого натхнення, нових злетів і перемог!

 
     
 
     
 
     
 
     
     
 

 

 
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016