Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

15.04.2014

Якість підготовки спеціаліста завжди є провідним фактором, який визначає ефективність освітньої діяльності педагогічного вищого навчального закладу, який орієнтований на майбутнє.

Тому, у Лисичанському педагогічному коледжі інформаційно-комунікаційні технології - один з головних факторів формування інформаційного середовища навчального закладу як умови якісної підготовки майбутніх педагогів дошкільної освіти.

15 квітня в ДНЗ №8 «Світлячок» в рамках освітнього округу відбувся семінар-практикум «Інноваційні технології в дошкільній освіті України: дитина в комп'ютерно - ігровому середовищі». Метою семінару було: актуалізувати знання педагогів та студентів щодо інноваційних технологій в дошкільній освіті;висвітлити проблеми та умови впровадження ІКТ- технології в освітній процес ДНЗ та познайомити майбутніх педагогів з практичними наробками в роботі з впровадження ІКТ- технології в роботу з дошкільниками.

У роботі семінару-практикуму прийняли участь представники освітнього округу - заступник директора Лисичанського педагогічного коледжу з навчально-виробничої роботи, викладач загальної педагогіки Ігнатуша А.Л., голова циклової комісії дошкільної педагогіки Грушевська І.В. , викладачі Заплаткіна Н.В., Сидоренко Н.М., завідувач ДНЗ № 8 «Світлячок» Бражникова Т.І. та студенти спеціальності «Дошкільна освіта».

Під час заходу присутні мали можливість почути виступи студентів: Каркачової Ольги (група 4 – АД) з інформацією про використання ІКТ в освітньому процесі», Куковякіної Ольги (група 4 – АД) про впровадження інноваційних технологій в освітній процес сучасного ДНЗ, Шуліки Зої (група 4 – АД) з міні-доповіддю про вплив мультиплікації на формування особистості дитини.

Особливу увагу учасників привернув показ фрагментів занять з використанням інтерактивної дошки (вихователь Верцун І.В.), з використанням віртуальної екскурсії (вихователь Щербакова А.О.) та з використанням мультиплікаційних фільмів (вихователь Кафтанова О.В.). Підсумки роботи підвели головний спеціаліст відділу освіти Лисичанської міської ради Масляникова Н.Г. та методист КЗ «Лисичанський методичний центр» Петрова Н.А.

Проведений захід продемонстрував, що фахівці дошкільної освіти педагогічного коледжу та дитячого садка впевнено і вчасно реагують на сучасні зміни у дошкільній освіті, готові підвищувати інформаційну грамотність студентів та педагогів ДНЗ та обмінюватися й ділитися набутим досвідом.

Оптимальне застосування сучасних освітніх технологій і форм роботи в процес підготовки майбутніх педагогів сприяє підвищенню навчальної і творчої активності студентів, формуванню навичок здобування інформації і ії опрацюванню, що забезпечує перехід навчального процесу у технологію навчання.

 

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016