Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

14.04.2014

14 квітня на паралелі третіх курсів була проведена інформаційно-просвітницька година «У відповіді перед майбутнім», присвячена Міжнародному Дню Землі. Ведучі Сосюра Оксана та Ткаченко Надія (група 3 БШ) розповіли студентам про екологічну ситуацію, яка склалася останнім часом на планеті Земля.

Дівчата підкреслили, що День Землі має на меті об'єднати людей планети щодо захисту навколишнього природного середовища,повинно привернути увагу людей до проблем екології нашої планети. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, день, коли кожна людина має можливість замислитися над тим, що вона може зробити для вирішення екологічних проблем. В цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглі території, висадити хоча б одне дерево…

Ніхто не залишився байдужим до проблем нашої Землі. В обговоренні студенти дійшли висновку, що кожна людина повинна збагнути, що наше довкілля потребує турботи та захисту. Земля хворіє, і треба вжити негайних заходів щодо збереження нашої планети заради майбутнього.

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016