Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

07.04.2014

З 7 квітня у нашому навчальному закладі розпочато традиційну екологічну акцію «День Землі», метою якої є формування екологічної свідомості студентів, залучення молоді до поліпшення стану довкілля, активізація участі молоді у Всеукраїнській акції «Чисте довкілля», «Весняна толока з озеленення та благоустрою», відродження шанобливого ставлення до природи.

7 квітня відбулось урочисте відкриття екологічної акції, під час даного заходу було показано історію виникнення Міжнародної акції «День Землі», роз'яснено її мету та прокоментовано ті природоохоронні заходи, що сплановані програмою акції у навчальному закладі.

Також 7 квітня було проведено просвітницько-інформаційну годину «Природа потребує допомоги» для студентів 1-х курсів, під час якої було показано вплив людини на довкілля та гостру необхідність зупинити людство у своїй природоруйнівній діяльності.

Протягом тижня студентською спільнотою активно велась робота по прибиранню території коледжу у рамках Всеукраїнської акції «Чисте довкілля».

Тож, акція розпочата! Приєднуйтесь до нас!

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016