Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

24.02.2014

Першість Лисичанського педагогічного коледжу з бадмінтону

Черговим загальноколеджним заходом зі спортивно-масової роботи стали змагання з бадмінтону. Другий рік поспіль дівчата та юнаки з усіх спеціальностей виборювали перемогу у одиночних розрядах.

Цей вид спорту набирає все більшу популярність серед студентської молоді нашого навчального закладу. Тому і бажаючих випробувати себе знайшлося вдвічі більше у порівнянні з минулорічним турніром.

Основними претендентами на нагороди буди студенти спеціальності «Фізичне виховання». І хоч як не намагалися представники інших спеціальностей змагатися з ними на рівних – до медалей ніхто окрім майбутніх вчителів фізичної культури не дотягнув.

У дівчат, вже дворазовою чемпіонкою коледжу стала минулорічна переможниця цих змагань Горєлова Валерія (група 2-АФ). Найбільшу конкуренцію у боротьбі за перемогу склали їй студентки першого курсу Архіпова Олена та Коптєва Тетяна. Так вони і розташувалися у підсумковому протоколі – Олена здобула срібну медаль, а Тетяна бронзову. Дещо несподівано не потрапили до призової трійки Ще дві студентки групи 2-АФ – Бордун Анастасія, срібний призер 2013 року, поступилася ще на стадії чвертьфіналів, а Плахоті Анастасії дійти до медалей завадила ще й хвороба.

Серед юнаків перемогу здобув представник першого курсу Рибін Дмитро. Незважаючи на поразку у першій грі, юнак впевнено довів до перемоги усі інші поєдинки – закономірне перше місце. Гарні шанси на перемогу були ще у одного студента ОКР «бакалавр», але вже третього курсу, Щербака Станіслава. Але здобувши на старті першості дві перемоги, в тому числі і над Рибіним, з поважних причин хлопець не зміг прийняти участь у боротьбі за медалі. Впевнено до другого місця дійшов Гурульов Дмитро (1-АФ), а бронзову медаль завоював студент групи 4-АФ Денищук Денис.

Змагальна програма продовжиться іграми у парному та змішаному розрядах.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016