Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

17.02.2014

Згідно постанови Верховної ради України від 17.12.2013 № 4897/1-13 «Про відзначення 400-річчя Петра Сагайдачного в українському козацтві» в коледжі проведений відеолекторій «Українець доби Відродження».

Відеолекторій інформував про ряд важливих історичних подій від морських походів гетьмана, взяття Синопу, Кафи, підпали Константинополя до Хотинської битви – вінця полководницької діяльності Петра Кононовича Конашевича Сагайдачного. Зміст заходу мав не лише біографічне наповнення з життя, військової та політичної кар'єри видатного полководця, гетьмана Петра Конашевича Сагайдачного, а й відображав пам'ять вдячних нащадків меценату, державнику через демонстрацію гравюр, іменних ювілейних монет, нагрудних знаків, медалей і навіть фрегату. Студентам була надана можливість усвідомити патріотичну суть, громадянську небайдужість до долі своєї Батьківщини - видатного українця.

Цікавою стала форма подачі матеріалу у дусі «рівний - рівному», бо ведучими виховного заходу були студенти І курсу, спеціальності «Технологічна освіта» Огієнко Олександр та Шарий Олександр.

На останок аудиторії майбутніх педагогів було запропоновано взяти участь у Інтернет – конкурсі, присвяченому визначній даті, що проводять викладачі суспільних дисциплін Пивоварова Г.С. та Голота В.Є.

У заході взяли участь 105 студентів.

 
     
 
     
 

Підготувала
викладач суспільних дисциплін
Голота Вікторія Євгеніївна

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016