Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

10.02.2014

«Головним скарбом життя є не землія що ти завоював,
не багатства, що у тебе в скринях...
Головним скарбом життя є здоров'я,
і щоб його зберегти,
потрібно багато що знати».
Авіцена

10 лютого на паралелі третіх курсів відбулася інформаційно-просвітницька година «Здорове життя – правильне харчування».

Метою заходу було в доступній та цікавій формі розповісти студентам про основні складові збалансованого харчування і важливість харчування в цілому для організму; формування почуття відповідальності за своє здоров'я , а також здоров'я своїх дітей і членів родини в майбутньому.

Студентам була надана можливість обговорити правила культури харчування. Під час дискусії на дану тему, вони акцентували увагу на зв'язок між здоров'ям і харчуванням, на важливість дотримання чотириразового режиму харчування.

Під час обговорення Леденьова Дар'я (студентка групи 3БШ) підкреслила, що правильне харчування – це основа тривалого та плідного життя, запорука міцного здоров'я, бадьорості, гарантія профілактики різних недуг. Ми їмо для того, щоб жити. А жити – це значить постійно отримувати енергію.

Студенти ознайомились з поняттям ГМО і ГМЇ та визначили залежність здоров'я людини від впливу на нього цих факторів.

Наприкінці години спілкування студенти зробили висновок, що здоров'я – найдорогоцінніший скарб, який дуже легко можна втратити, якщо неправильно харчуватися. Треба постійно берегти його, зміцнювати і примножувати, щоб зберегти його на довгі роки.

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016