Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

07.02.2014

У коледжі розпочалися змагання під назвою «Зимова Олімпіада Лисичанського педагогічного коледжу». Цього року початок олімпійського тижня співпав зі стартом ХХІІ Зимових Олімпійських ігор у м. Сочі.

Під час урочистої церемонії відкриття студенти коледжу були ознайомлені з історією проведення зимових ігор, дізналися про виступи на цих змаганнях представників нашої Батьківщини, переглянули цікаві та інформативні відеоматеріали по окремим видам спорту з програми Зимової Олімпіади. Всі присутні отримали інформацію про можливі джерела стеження за перебігом подій на змаганнях у Сочі та за склад команди наших спортсменів.

 
     
 
     
 

 

Першим етапом практичних змагань для студентів коледжу стали лижні перегони. Дівчата змагалися на спринтерській дистанції 500м, а юнаки - 1000м. Стартувати випало студентам, переважно, першого курсу. Найкраще вдалося проявити себе студентам групи 1-АФ Величко Євгену та Бондарєвій Олені. Саме вони здобули перемоги першого змагального дня. Не поспішаємо їх вітати, бо ще не змагалися студенти старших курсів, але заявка на призові місця зроблена дуже вагома.

 
     
 
     
 
     
 

 

Наступним заходом з програми коледжних змагань став «Сніжний флешмоб – Битва Світів»! Захід відбувся у формі масової гри у сніжки всіма бажаючими одночасно. Спочатку «перестрілка» велася дівчата окремо, а юнаки були розподілені в залежності від спеціальностей. Далі боротьба пішла між дівчатами та хлопцями. На завершенні «змагання» перейшли у форму – кожен сам за себе! Ті яскраві емоції отримані учасниками флешмобу, а серед них були і викладачі, ще довго не покидали стіни нашого навчального закладу. Саме по ним у коледжі не залишилося мабуть жодної людини, хто б не дізнався за нашу «Битву світів»!

Олімпійський тиждень коледжу продовжиться перегонами на санях, лижними естафетами та змаганнями з біатлону.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016