Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

17.01.2014

Уже більше 10 років в університеті упроваджується здоровий спосіб життя серед професорсько-викладацького складу та співробітників університету. І вершиною цієї роботи є проведення щорічної спартакіади «Бадьорість і здоров'я», участь в якій беруть представники не лише Інституту фізичного виховання та спорту, а й інших спеціальностей, які прагнуть за допомогою занять фізичними вправами зміцнити своє здоров'я. Спартакіада «Бадьорість і здоров'я» за пропозицією самих же учасників щороку розширює кількість видів, тому кожному, хто прагне мати міцне здоров'я, є можливість позмагатися на спортивних змаганнях з улюбленого виду спорту.

І першим видом спорту 2014 року були змагання з бадмінтону, які стартували 15 січня. Чи то святкування старого Нового року було активним, але, на жаль, на змагання зібралося лише вісім учасників-чоловіків та дві представниці прекрасної статі. Серед чоловіків відповідно жеребкуванню було створено дві групи, які за коловою схемою розіграли першість, а по два гравці групи розіграли фінал.

До групи «А» увійшли Сергій Єршов та Дмитро Баранов з Лисичанського педколеджу, Андрій Лимонченко – КФВ та Дмитро Дроздов – кафедра спортивних дисциплін. Набравши по 2 очки, до фіналу пробилися Дроздов з першого місця та Лимонченко, який посів другу сходинку.

До групи «Б» увійшли Віталій Ляшенко – Лисичанський педколедж, Євген Кудряшов – кафедра спортивних дисциплін та представники спортивного клубу Олександр Сніжко та Геннадій Мамедов. До фіналу від цієї групи пробилися з першого місця Ляшенко і з другого Кудряшов.

У жінок Наталія Павлова із спортивних дисциплін протистояла фахівцю бадмінтону – викладачу Лисичанського педколеджу Крістіні Варфоломєєвій, яка, до речі, могла впевнено виступити і серед представників сильної статі.

Інтригуючим та напруженим був фінал цьогорічної особистої першості серед чоловіків. Минулорічний переможець Андрій Лимонченко був фаворитом і нинішніх змагань, та на заваді став Дмитро Дроздов, який у кваліфікації здолав Андрія з рахунком 2 : 1, і відібрав такі бажані очки. У фіналі через пошкодження Дмитро дограв турнір, але отримав дві поразки від Ляшенка та Кудряшова відповідно – 2:0 та 2:1. І так трапилося, що в кінцевому рахунку для визначення переможця та призерів судді підраховували коефіцієнти геймів та очок. І за цими показниками на перше місце вийшов Віталій Ляшенко. Призери змагань отримали цінні подарунки від профспілкової організації та грамоти ректорату.

Бадмінтон – вид спорту досить доступний для багатьох верст населення і прикро, що лише 10 учасників брало участь в нинішніх змаганнях і це при тому, що в університеті десь близько 100 осіб викладачів, які пов'язані з фізичним вихованням. Пропагують студенту особистим прикладом вести здоровий спосіб життя.

За метеріалами сайту Луганського національного університету

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016