Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

20.12.2013

20 грудня відбулось спільне засідання викладачів кафедри видавничої справи, реклами і зв'язків з громадськістю ЛНУ імені Тараса Шевченка на чолі з завідувачем кафедри, професором Лободою Світланою Миколаївною, та циклової комісії загальної філології Лисичанського педагогічного коледжу.

Порядок денний засідання передбачав актуальні питання вдосконалення освітньої діяльності на спеціальності «Видавнича справа і редагування». Викладачі коледжу ознайомили присутніх зі змістом, формами навчально-методичного забезпечення викладання фахових дисциплін при підготовці молодшого редактора-коректора.

Цінні поради щодо організації навчального процесу, викладання фахових дисциплін отримали наші викладачі від Кравченко О.Л.

У ході засідання відбулась зустріч викладачів кафедри зі студентами коледжу, під час якої Світлана Миколаївна Лобода розповіла про перспективи подальшого навчання і працевлаштування за спеціальністю, відповіла на запитання. Студенти спеціальності Бакалаєва О., Удоденко І., Данченко Д. також представили результати своїх наукових досліджень, здійснених під керівництвом викладачів коледжу Тарариви Л.Ю., Дорошенко І.В., і отримали схвальні відгуки від науковців ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Проект рішення, прийнятий спільним засіданням, передбачає подальшу постійну співпрацю викладачів і студентів навчальних закладів: консультаційні зустрічі, проведення спецкурсів науковцями ЛНУ імені Тараса Шевченка для студентів спеціальності, спільна організація творчих конкурсів, участь викладачів і студентів коледжу в різних наукових форумах, що проводяться кафедрою видавничої справи, реклами і зв'язків з громадськістю, публікації студентів коледжу у виданнях ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Упевнені, що така співпраця в умовах ступеневої освіти сприятиме якісній підготовці майбутнього висококласного спеціаліста для розвитку видавничої справи України.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016