Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

02.12.2013

У рамках Всеукраїнської акції «16 Днів проти гендерного насильства» у нашому навчальному закладі 2 грудня на паралелі перших курсів було проведено просвітницько-інформаційну годину «Найжахливіша хвороба цивілізації», приурочену до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

На жаль, сьогодні людство, що досягнуло великих успіхів у науці й техніці, опанувало новітні технології, ще й досі нездатне знайти ліки від багатьох хвороб, в тому числі від СНІДу. Розширення знань студентської молоді про цю смертельно небезпечну хворобу, розуміння студентами важливості збереження морального та фізичного здоров'я стало метою проведення даного заходу.

У ході просвітницько-інформаційної години було розкрито історію виникнення захворювання, його причини, симптоми, особливості протікання даного недугу. Захід супроводжувався змістовними відеоматеріалами, що розкрили механізм потрапляння вірусу до клітин організму людини; показали необхідність дотримання правил поведінки задля унеможливлення потрапляння вірусу; продемонстрували необхідність прояву толерантності до ВІЛ-позитивних людей. Також засобами гри «Поспілкуємось!», було наочно показано, наскільки близько дане захворювання від кожного з нас, та підкреслено необхідність приймати у своєму житті лише зважені рішення.

На заході був присутній лікар-інфекціоніст Лисичанської дитячої лікарні Любова Ю.Ю., яка подала змістовну інформацію про способи передачі ВІЛ, методи захисту від цієї хвороби та статистику Луганської області і країни в цілому по захворюваності.

 
     
 
     
 
     
 

 

Також 2 грудня на паралелях 3-х курсів відбулася інформаційно-просвітницька година «Відверто про СНІД». Проводили ІПГ куратори Сергієнко Н.В., Крошка С.А. які розповіли, що з 1988 року відзначається як Всесвітній день боротьби зі СНІДом; визначили основні джерела інфекції та причини, при яких не відбувається зараження; продемонстрували відеофрагменти, які показують реалії життя людей, хворих на СНІД; познайомили з періодом «вікна» — часом, коли ВІЛ присутній у крові людини, але аналіз на антитіла до нього ще є негативним. У цей період людина може передавати вірус іншим. Запросили приєднатися до Всесвітньої акції «Зупинимо СНІД разом!».

 

 

Тож, ми сподіваємось, що проведена робота зі студентами, змусить їх бути пильними до власного здоров'я, адже стан здоров'я, достатньо часто, – у руках самої людини.

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016