Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

28.11.2013

Дні відкритої практики та науково-практичний семінар в рамках освітнього округу.

Схиляюсь перед іменем твоїм, учителю,
І возвеличую твою красу.
І так, як ти, дітей в житті навчатиму
Цінити розуміння й доброту!»

А як же саме треба навчати дітей, майбутні вчителі мали змогу ознайомитися 26 та 27 листопада під час днів відкритої практики, головним завданням якої було ознайомлення студентів 3 курсу спеціальностей «Початкова освіта», «Технологічна освіта», «Фізичне виховання» з особливостями практики «Пробні уроки і заняття в школі».

Базовими школами для студентів груп 3-АШ та 3-БШ були ЗОШ № 13 та ЗОШ № 4 м. Лисичанська. Студенти мали змогу переглянути уроки образотворчого мистецтва, російської мови, фізичного виховання, природознавства та української мови, проведеними студентами-практикантами 4 курсу спеціальності «Початкова освіта».

Студенти, також, відвідали уроки математики в НВК «Школа-ліцей «Гарант». Саме там вони могли на власні очі побачити, як навчаються учні в так званій «школі нового типу», де всі класи є забезпеченими мультимедійним обладнанням.

Студенти групи 3-АТ відвідали такі пробні уроки в ЗОШ №4 студентів-практикантів 4 курсу спеціальності «Технологічна освіта» як: столярна справа, слюсарна справа та швацька справа.

А ось студенти групи 3-АФ під керівництвом методиста Крошки С.А. були присутні на уроках фізичної культури студентів групи 4-АФ в ЗОШ № 18 м. Сєверодонецька. Ця школа направлена на оздоровлення дітей, доказом цього є створена фіто-кімната, басейн та сольова кімната. Відвідавши, студенти могли перевпевнитися в необхідності правильної організації занять з фізичної культури.

Після успішного проходження даного виду практики, студенти третіх курсів переконалися в необхідності інноваційного та ретельного підходу до підготовки подальших пробних уроків.

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

 

28 листопада в рамках освітнього округу був проведений науково-практичний семінар «Завдання сучасної школи у світлі нового державного стандарту початкової освіти». У його роботі прийняли участь викладачі психолого-педагогічних дисциплін коледжу, вчителі початкових класів шкіл освітнього округа, студенти 3-4 курсів спеціальності «Початкова освіта».

Зацікавлено сприймали присутні розповідь вчителя ЗОШ І-ІІІ №4 Банник М. О. про особливості нових підходів у навчанні відповідно до нових вимог та завдання початкової школи у зв'язку з вивченням курсу «Сходинки до інформатики».

Активний відгук студентів викликав досвід роботи вчителя ЗОШ №30 Літвінової В.В. про використання краєзнавчого матеріалу при вивченні природознавства та здоров'язберігаючих технологій у навчально-виховному процесі початкової школи.

Барбанягра В.А., вчитель ЗОШ №30, у своєму яскравому виступі надала конкретні методичні рекомендації про особливості адаптаційного періоду в роботі з першокласниками.

Проведений семінар сприяв не тільки визначенню шляхів реалізації нових підходів до освіти у початковій школі, популяризації передового педагогічного досвіду, але і формуванню прагнення вдосконалювати власні педагогічні уміння та навички.

 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016