Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

07.10.2013

7 жовтня у коледжі відбулося відкриття наукового 2013-2014 р., в якому взяли участь науковці Луганського національного університету: кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач відділу аспірантури Прошкін В.В., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри дошкільної та початкової освіти Гавриш Н.В., керівники осередків освітнього округа «Луганський національний університет – Лисичанський педагогічний коледж – ЗОШ № 4 м. Лисичанськ – Комунальний заклад «Позашкільний навчальний заклад Лисичанський центр науково-технічної творчості учнівської молоді» – ДНЗ «Світлячок», «Шпачок».

 

 

З вітальною промовою про початок наукового 2013-2014 н.р. виступила директор коледжу Мінєнко Г.М., яка побажала студентству нових наукових відкриттів, творчого пошуку та звершень на ниві науки.

 

 

Завідувач науково-дослідного відділу Прошкін В.В. проінформував студентів про організацію науково-дослідної роботи в Луганському національному університеті, наголосив на участі і перемогах студентів університету – випускників коледжу Кузьо О., Рогожиної А., Старостенко Г., Кіон Н. – на Всеукраїнських форумах; на важливості здійснення наукового підходу до організації навчального процесу в умовах ВНЗ І-ІІ р.а.

Директор центру науково-технічної творчості Кустов О.М. повідомив про початок роботи секцій Малої Академії наук на базі Центру технічної творчості, запросив студентів коледжу залучитися до наукової спільноти міста.

 

 

Живага А.В., директор ЗОШ № 4 м. Лисичанська, в своєму виступі підкреслив значення наявності наукових умінь, знань у майбутнього фахівця.

 

 

Важливою подією в житті коледжан стало відкриття лабораторії методики ознайомлення з живою природою, на базі якого функціонує екологічний центр.

 

Матеріали, зібрані в лабораторії, дають можливість навчити майбутніх вчителів та вихователів ДНЗ методам, формам, прийомам роботи з живою природою; активно пропагувати знання про природу; організовувати наукові дослідження та спостереження, формувати професійну компетенцію студентів у галузі екологічного виховання. Робота екологічного центру швидко знайшла партнерів серед навчальних закладів міста, спільною метою яких є пошук нових шляхів формування екологічної свідомості і культури, свідомого бачення взаємодії об'єктів живої і неживої природи, пропагування й проведення екологічних акцій та просвітницько-інформаційних годин, природоохоронних заходів, прищеплення дбайливого ставлення до об'єктів живої природи тощо.

Цікавим був виступ Скурідіної С.В., вчителя початкових класів ЗОШ № 13, яка поділилася досвідом роботи екологічного осередку учнів 3 класу і дуже рада співпрацювати з екологічним осередком коледжу.

Сподіваємося, що науковий 2013-2014 н.р. стане значним поштовхом для реалізації перспективної програми коледжу щодо пошуку ефективних форм входження до світової медіа-освіти.

Лисичанський педагогічний коледж не залишив без уваги наймолодших учасників освітнього округа: для дитячих садків «Світлячок» та «Шпачок» підготував подарунки. Директор коледжу Мінєнко Г.М. вручила цікаві книги «Пізнайко» для різних вікових груп.

 
Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016