Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

04.10.2013

Єршов Сергій Іванович, викладач навчальних дисциплін фізкультурного циклу Лисичанського педагогічного коледжу став володарем Кубку Світу з косікі карате в абсолютній ваговій категорії.

Змагання відбулися 19-22 вересня в Японії, м.Зао, префектура Міягі. У Кубкі Світу брали участь 23 держави, понад 300 учасників. Сергій Іванович довів своєю перемогою, зустрівшись у фінальному двобою з спортсменом із Японії, що він не тільки гарний тренер і керівник організації (у 2010 році його вихованка Політанська Тетяна посіла 1 місце на Чемпіонаті Світу в м.Токіо), але й чудовий спортсмен!

 

 
     
 
     
     
 
     
     

На урочистому святі, присвяченому Дню працівника освіти, яке відбулося в коледжі адміністрація, педагогічний колектив та студентська спільнота вшановувала перемогу Сергія Івановича. Вітальні слова на його адресу надсилала директор педагогічного коледжу Мінєнко Галина Миколаївна, голова студентського парламенту Кравцова Єлизавета , а колеги презентували дружній шарж із цікавими моментами життя чемпіона. Відчуття гордості за колегу, викладача, тренера наповнило серця присутніх. То ж побажаємо нашому Чемпіону міцного здоров'я, талановитих вихованців та нових перемог на спортивній ниві.

 

 
     
Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016