Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

23.09.2013

Свято посвячення в студенти

Осінь – щедра пора року, а особливо її молодший брат – вересень. В цьому навчальному році для нашого навчального закладу вересень не зробив винятків. 23 вересня, в похмуру днину, жоден зі студентів Лисичанського педагогічного коледжу не сумував, бо саме в цей день 4-курсники посвячували першокурсників в студенти.

Ведучі свята – викладач загальнотехнічних дисциплін О.А.Брюховецька та студент 4 курсу, спеціальності «Технологічна освіта», залюбки запрошували на сцену студентів випускного року для церемонії посвяти наймолодших, але не менш талановитих, розумних та цілеспрямованих першокурсників. Кожен з тих, хто носитиме горде звання - студент Лисичанського педагогічного коледжу, отримав солодкий подарунок або презент на згадку про приєднання до великою, дружньої родини ЛПК.

Організаторами свята був проведений телеміст, під час якого викладачі ділилися враженнями про первачків, первачки розповідали про своє життя протягом навчального місяця.

На завершенні свята студенти 1-х курсів дали клятву студента, і продовжили своє бурхливе життя в освітньому палаці з 75-літньою історією.

Тож, нових перемог вам, студенти-першокурсники, пориньте у студентське життя, відчуйте смак успіху та гордості, розкривайте обійми назустріч педагогічній майстерності.

Мы рады, что пришли вы в эти стены!
Пусть будут вам они уютным домом!
Хотим, чтоб были вы достойной сменой,
Пусть ждут вас только красные дипломы!

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
     
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016