Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

20.09.2013

Шляхи гендерної просвіти молоді

Згідно листа Луганської обласної адміністрації, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту №2/03-6213 від 13.08.2013 року «Про проведення обласного тижня гендерної просвіти» з 16.09.2013 року по 20.09.2013 у Лисичанському педагогічному коледжі проходив тиждень гендерної просвіти студентської молоді.

Розпочався тиждень гендерної просвіти конкурсом ручної творчості «Україно, Земля твоя багата на дочок та синів твоїх», у якому мали змогу взяти участь студенти всіх курсів – ті, хто вміє творити власними руками. Роботи студентів були різноманітні і відрізнялися естетичністю та високою креативністю. Навіть студенти перших курсів, які тільки-но стали членами нашої коледжної родини, надали власні поробки, малюнки, вироби із бісеру та деревини. За результатами конкурсу організатори оформили виставку кращих робіт та нагородили переможців.

Відбулася низка правовиховних та правоосвітніх заходів для студентської молоді в рамках позанавчальної роботи. Захід, що був проведений на базі гуртожитку «Кохання – зітхання» дав змогу студентам 1 курсу познайомитися із мешканцями теперішньої своєї оселі, а старшокурсникам усвідомити, що кохання може бути різним – радісним та сумним, красивим та принижуючим, романтичним та матеріальним.

Протягом тижня студенти мали можливість бути присутніми на інформаційно-просвітницьких годинах. Так, на перших курсах – розкривалися проблеми «Хлоп'ят і дівчат», на других – «Формування адекватної поведінки у студентів з особами протилежної статі», у третьокурсників – «Цікаві факти про Gender», та із студентами випускних груп - цікавий правоосвітній та професійноорієнтований захід у формі диспуту: «Педагог – людина унісекс?!».

Відкрите засідання дебатного клубу «Омега» відбулося за участю студентів-першокурсників на прикладі телевізійної розважальної гри «Хто зверху?». Команди хлопців та дівчат доводили один одному чия стать краще, важливіше та приємніше. Але, як завжди у житті, до спільного загального висновку вони не дійшли.

Протягом тижня також відбувалися відкриті засідання та змагання для всіх бажаючих за інтересами: Студія літературної творчості студентів в рамках науково-дослідної лабораторії «Мовна палітра Луганщини» «Крила» - відкрила свої двері для творчої та обдарованої молоді майстрів слова, для спортивних студентів організовані веселі змагання «Super-gearl and Super-man», а для тих, хто ціквиться психологією – відкрита правоосвітня лекція психолога коледжу «Навіщо ми потрібні один одному, або чому кожної тварі по парі».

Цей насичений тиждень дав змогу студентам зрозуміти багато чого нового: дізнатися багато цікавого та зробити свої корисні висновки на майбутнє. Хоча тиждень гендерної просвіти закінчився, студенти педагогічного коледжу продовжують розвивати актуальну на сьогодні тематику у написанні наукових робіт з проблем гендеру, розробці власних навчально-виховних проектів для демонстрації під час педагогічної практики та у вільний час, за власним бажанням вивчати цікаву літературу з заданої тематики.

 
     
 
     
 
     

Практичний психолог Хомич О.М.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016