Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

19.09.2013

19 вересня у коледжі відбулася заключна конференція з Літньої педагогічної практики «Літо – 2013» за участю студентів 4 курсів та їх методистів. Конференція проходила у новому форматі, який дуже сподобався всім учасникам конференції своєю динамічністю, насиченістю, цікавим представленням матеріалу та просто доброю та доброзичливою атмосферою літа та дитинства яка мала місце у залі під час всієї коференції.

В цьому навчальному році студенти презентували свої літні здобутки та враження не лише у формі електронних проектів, в яких вони відобразили та продемострували відео-, фото- та усні матеріали за результатами своєї діяльності, але й підготували художні номери: пісні, танці, кричалкі, рухові ігри та інші цікаві дитячі організаційні моменти, яким вони навчилися у дитячих таборах.

Недарма саме Літня педагогічна практика є найулюбленішим видом практичної підготовки наших студентів до самостійної роботи за фахом. Географія місць практики охопила такі місця як: місто Євпаторія АКР Крим – дитячі табори «Южний» та «Чайка», міста Луганської області – Лисичанськ, Севєродонецьк, Рубіжне: дитячі табори «Мрія», «Привілля», «ДОТ імені Ю.Гагаріна» та ін., пришкільні табори, дитячі садки. Таким чином враженнями від проходження літньої практики можна було ділитися дуже довго, але найяскравішими були виступи груп студентів, які повернули нас у щасливе дитинство своїми піснями, танцями, кричалками – в аудиторії не залишилося жодного байдужого, хто б не брав участі у загальній роботі.

 

Півтори години літа в Лисичанському коледжі завершилися побажанням студентам третіх курсів провести їх Літню педагогічну практику ще краще, ще яскравіше, ще насиченіше, або хоча б так точно, та привезти такі ж гарні враження від Літа – 2014, яке вже всі чекають з нетерпінням!!!

 

 

 
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016