Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

11.09.2013

З 1 по 11 вересня 2013 року студенти-випускники спеціальності «Початкова освіта» проходили один з найцікавіших та найпозитивніших видів педагогічної практики «Перші дні дитини в школі». Цей вид практики відрізняється тим, що студенти побачили форми та види роботи вчителя із першокласниками на самому початку становлення їх взаємодії, а також представити себе на місці вчителя, спробувати свої сили в організації цікавих перерв, фізкультхвилинок під час уроків, рухових ігор на уроках фізичної культури та у позакласний час.

Студенти четвертого курсу були розподілені за методистами коледжу та закріплені за вчителями перших класів загальноосвітніх шкіл нашого міста. Базами практики стали ЗОШ №4, ЗОШ №30, ЗОШ №12, ЗОШ №13 та ЗОШ №28 НВК «Ліцей-Гарант». Досвідчені методисти та провідні вчителі школи стали першими супутниками студентів у світ першокласників. Хоча цей вид практики і називають пасивною практикою, але досвідчені четверокурсники «рвалися на передову», тобто просили вчителів дозволити їм проведення хоча б найпростіших уроків, наприклад: ручної творчості, або фізичної культури. З гідністю можемо відмітити, що наші студенти справляються навіть із організацією наймолодших школярів – першокласників.

Студенти в своїх звітах про проходження практики дуже емоційно описували проведені їми види робіт в класах, та підкреслювали, що саме цей вид практики залишив незабутні враження в їх серцях.

 
     
 
     
 
     
     

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016