Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

01.09.2013

День знань – хвилююче свято для всіх. Немає людини, котра не пам'ятає день першого дзвоника, першу вчительку, шкільних товаришів. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Цікаво і урочисто відбулася інформаційно-просвітницька година: «Свято, що дає право називатися студентом», присвячена Дню знань. Лисичанський педагогічний коледж – це велика і дружна родина, країна знань, дружби, спілкування, мудрості і добра.

Студентам і викладачам було представлено привітання президента України Віктора Януковича з нагоди Дня знань. Першокурсників привітали завідувач денним навчанням ТарариваЛ.Ю., викладач загальної філології Шуліка Л.В., студенти старшокурсники Полякова О., Ткаченко Н., Кравцова Л., випускник 2013 року спеціальності «Початкова освіта» Білянський О.

Завершився захід творчим вітанням студентки Бережної Л., яка подарувала свій власний вірш:

Колледж выбран по душе. Сдал экзамены уже.
С поступленем поздравляем. Выбор твой мы одобряем.
Педагоги и студенты знают лучшие моменты
Колледж праздновал не раз все как будто на заказ.
С новой технологией отношения строгие -
все аудитори высшей категории.
Наш директор словно фея, все вокруг ее идея.
Педагогов вдохновляет вам старания желает!
Мы запомним этот день!
Это первая ступень на подьеме к мастерству!

Після заходу було проведено експрес-інтерв'ю з першокурсниками, які відверто поділилися першими враженнями від зустрічі з коледжем.

Настя Чоп: «Чудовий навчальний заклад , де я здобуду найкращу професію в світі».

Настя Бездушна: «Під час навчання у Лисичанському педагогічному коледжі я сподіваюсь отримати масу позитивних емоцій, вражень, цікавих моментів студентського життя».

Анастасія Асадча: «Все зовсім по іншому, ніж в школі: вражень багато, на чомусь конкретно зосередитися важко, але дуже подобається».

Ласкаво просимо до нашої студентської сім'ї, дорогі першокурсники!

 
     
 
     
 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016