Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

27.08.2013

Початок 2013-2014 навчального року у коледжі відбувся 27 серпня. Перша тематична лекція «Луганщина – світанок України! Між минулим та майбутнім», присвячена 75 річниці заснування Луганщини та 70 роковині визволення Лисичанська від німецько-фашистських загарбників залучила студентську молодь до подій минувщини, пов'язаної з визволенням міст області, зокрема, Лисичанська та боїв на Привільнянському плацдармі. Історичні факти бойових дій на малій Батьківщині сприяли розвитку патріотичних почуттів у майбутніх педагогів. Логічним продовженням тематичної лекції стали екскурсії до коледжного музею «Молода гвардія» відвідувачі познайомилися з матеріалами тематичної експозиції «Визволення колискової Донбасу».

Заходи, присвячені ювілейним роковинам м.Лисичанська тривають…

Розпочалося студентське життя у новому навчальному році і в гуртожитку. Більше ста осіб заселилися й облаштувалися в затишних кімнатах. Студенти-першокурсники відчули вир емоцій самостійного студентського життя. На загальних зборах гуртожитку мешканці познайомилися з Правилами внутрішнього розпорядку, з представниками студентської ради гуртожитку.

Старостою гуртожитку Чумак Дариною була ініційована мережа дозвіллєвих заходів під девізом «Цікаве дозвілля створюють самі студенти».

Отже, бажаємо успіхів в новому навчальному році студентській молоді, творчого натхнення викладачам!

 
     
 
     
 
     
 

Підготувала Голота В.Є.

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016