Лисичанський педагогічний коледж
 

Новини

21.06.2013

Закінчення навчального року – це плідна праця і випускників, і студентів, і викладачів!

У коледжі відбулося свято, якого немає в жодному календарі: урочиста церемонія вручення дипломів під промовистою назвою «Випускник-2013».

Винуватцями нашого свята стали студенти 4-5 курсів освітньо-кваліфікаційних рівнів «молодший спеціаліст» та «бакалавр» денної та заочної форми навчання, всього 137 осіб.

Гучними оплесками вітали випускників 2013 року: вчителів початкових класів, які впевнено крокували до своєї мети протягом 4-х років (гр. 4-АШ, 4-БШ), вихователів дошкільних закладів (гр. 4-АД, 5-АД), студентів, спортивні досягнення яких відомі не тільки на міських та обласних, а й на Всеукраїнських та міжнародних  рівнях, вчителів та керівників фізичного виховання (гр.. 4-АФ та 45), випускників, у руках яких оживає і дерево, і метал, вчителів праці та креслення (гр. 4-АТ і 44-та) та практичних психологів закладів освіти (гр. 42 ).

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

До книги пошани Лисичанського педагогічного коледжу занесені кращі випускники 2013 року: Рясний Євген та Антропова Тетяна

 
Рясний Євген
– член студентського парламенту, володар гран-прі університетського фестивалю «Формула успіху», активний учасник наукових форумів, дебатного клубу «Омега», ансамблю народних інструментів «Ложкарі»
  Антропова Тетяна
– староста групи, багаторазовий призер чемпіонатів та кубків, Всеукраїнських та Міжнародних турнірів з косікі-карате, активний учасник Всеукраїнських, регіональних науково-практичних конференціях

 

Родзинкою свята стала вітальна пісня кураторів випускних груп за мотивами пісні «Пять минут»

Ось її уривок:

Вы сегодня получили свой диплом!
Наконец-то вы дождались! Вот и все!
Походите вы по свету, без диплома счастья нету!
Без диплома будущего нет!

Припев:
Выпускник, выпускник! Бой часов раздастся вскоре!
Выпускник, выпускник! Вы последний вечер в сборе!
Выпускник, выпускник! Разобраться если строго,
Ведь вот этот диплом может сделать очень много!
Выпускник, выпускник! В институт одна дорога,
Прямо с колледжного дома!!!
. . .

 

 

Наприкінці свята усіх присутніх запросили до коледжного двору для традиційного  прощального злету повітряних кульок.  Цей пам’ятний літній день ніби пророкує випускникам коледжу, які вступають в доросле життя, ясну та спокійну долю, чистий та безмежний шлях.

 

 

Корисні посилання
Різне

© ВП «Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», 2012-2016